JSW Szkolenie i Górnictwo na Międzynarodowych Targach Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego KATOWICE 2019

W dniach od 10 do 13 września 2019r odbyły się w Katowicach Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego. Swoje produkty i usługi zaprezentowało tam ponad trzysta firm z 14 krajów.

Oprócz gospodarzy, czyli Polski, do Katowic zjechali się wystawcy i goście z takich m.in. państw, jak Niemcy, Wielka Brytania, Kanada, Chiny, Włochy, Rosja, Ukraina. Na swoich stanowiskach, rozlokowanych w katowickim Spodku, Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz terenach przyległych do obydwu obiektów, zaprezentowali wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych, począwszy od kombajnów górniczych, poprzez kolejki podwieszane, wiertnice, kompleksy ścianowe, po precyzyjne układy sterujące procesami technologicznymi, oprogramowania informatyczne i aplikacje.

Wśród wystawców znalazło się również JSW Szkolenie i Górnictwo, które na zaproszenie Akademi Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica prezentowało wśród targowej publiczności najnowszy film 360o WIRTUALNO GRUBA. Na zainteresowanych wykorzystywasniem technik VR w szkoleniu pracowników czekała również prezentacja aplikacji ROBOTY STRZAŁOWE.