PODZIĘKOWANIA ZA UDZIAŁ W AKCJI „PPP-VR. PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA -VR”

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej z wykorzystaniem aplikacji VR, w ramach akcji „PPP-VR. PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA -VR” zorganizowanej przez JSW S.A.

Szkolenia odbyły się w dniach 1-30 czerwca 2021 r. i cieszyły się dużym zainteresowaniem. Gościliśmy: pracowników JSW, uczniów szkół, pedagogów, urzędników, strażaków oraz całe rodziny, chcące nauczyć się podejmowania odpowiednich działań ratowniczych w przypadku zagrożenia życia i zdrowia w sytuacjach dnia codziennego. Łącznie 308 osób odbyło przeszkolenie w wirtualnej rzeczywistości. Uczestnicy podkreślali, iż pierwsza pomoc przedmedyczna jest niezmiernie ważna, bowiem w przypadku zagrożenia życia lub zdrowia, przed przybyciem zespołu medycznego, często ratuje życie ludzkie.

Mamy nadzieję, że przeszkolenie było dla Państwa okazją do inspirującej wymiany informacji
i doświadczeń związanych z podejmowaniem działań ratowniczych.

Dziękujemy, że byli Państwo z nami w tak licznym gronie. Jest to dla nas motywacja do dalszych działań na rzecz wsparcia działań mających na celu budowanie poczucia bezpieczeństwa.

Szczególnie dziękujemy Dyrekcjom Szkół: SP nr 20 i LO nr 3 z Jastrzębia-Zdroju oraz ZSO w Pawłowicach za aktywny udział w szkoleniach oraz wsparcie organizacyjne.

Dziękujemy Wszystkim pracownikom zaangażowanym w realizację szkoleń, dzięki którym wiedza na temat pierwszej pomocy została rozpowszechniona.

 

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na temat akcji:
https://www.jsw.pl/biuro-prasowe/aktualnosci/artykul/wiedza-ktora-ratuje-zycie

https://twitter.com/jsw_sa/status/1410170402102468609

 

Z wyrazami szacunku

 

Organizatorzy