Wydarzenie

Ikona BIP Ikona rodo Ikona Portal Pracownika Ikona Grupa JSW Edysk

120 lat KWK "Knurów-Szczygłowice"

Delegacja JSW Szkolenie i Górnictwo na zaproszenie Dyrektora KWK "Knurów - Szczygłowice" Pana Jarosława Twardokęsa uczestniczyła w niedzielę 11 czerwca 2023 r. w uroczystości jubileuszu 120-lecia istnienia KWK Knurów Szczygłowice w Knurowie. W składzie delegacji znaleźli się Prezes Zarządu Gabriel Cyrulik oraz Dyrektor Grzegorz Janik, którzy reprezentowali firmę podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

W tym zacnym Jubileuszu uczestniczyli Członkowie Zarządu JSW S.A., z Prezesem Tomaszem Cudnym na czele, przedstawiciele kopalń i spółek JSW SA, jak również Parlamentarzyści oraz przedstawiciele władz samorządowych. Wiceminister Aktywów Państwowych Marek Wesoły i Wiceminister Piotr Pyzik oraz Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek reprezentowali Rząd Rzeczypospolitej Polskiej.

Jubileusz 120-lecia KWK Knurów Szczygłowice stanowił ważną okazję do uhonorowania bogatej historii i wkładu kopalni w rozwój Śląska, tak silnie związanego z przemysłem górniczym. Uroczystość zgromadziła przedstawicieli branży górniczej, lokalnych władz, partnerów biznesowych oraz pracowników kopalni.

Udział Prezesa Zarządu Gabriela Cyrulika oraz Grzegorza Janika w jubileuszu KWK Knurów Szczygłowice stanowił ważny sygnał, że JSW Szkolenie i Górnictwo docenia rolę tej kopalni w naszym regionie i jesteśmy ważnym partnerem gospodarczym w ramach kooperacji W Grupie Kapitałowej JSW SA.

Jubileusz 120-lecia KWK Knurów Szczygłowice był nie tylko okazją do celebracji przeszłości, ale także do spojrzenia w przyszłość i kontynuacji działań na rzecz zrównoważonego rozwoju górnictwa.

W imieniu Zarządu JSW SiG dziękujemy Panu Dyrektorowi Jarosławowi Twardokęs za zaproszenie, a Kierownictwu kopalni - Dyrektorom Grzegorzowi Brzezince, Danielowi Ciemale, Januszowi Orzeł i Krzysztofowi Baranowskiemu dziękujemy za przywitanie i ciepłe słowa pod naszym adresem.

Jeszcze raz gratulujemy całej społeczności KWK "Knurów - Szczygłowice" jubileuszu 120 - lecia kopalni w Knurowie.​

Inne aktualności

Podpisano list intencyjny z Politechniką Śląską

21.06.2023 podpisano list intencyjny przypieczętowujący współpracę pomiędzy Wydziałem Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej Politechniki Śląskiej, a JSW Szkolenie i Górnictwo Sp. z o.o.

Oświadczenie Zarządu Spółki JSW Szkolenie i Górnictwo

Prosimy o zapoznanie się z oświadczeniem.

Konferencja „JSW – wydobywamy pokłady wiedzy, kompetencji i umiejętności” raz jeszcze.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi Konferencji organizowanej przez Spółkę JSW Szkolnie i Górnictwo wraz z Jastrzębską Spółką Węglową w dniu 26 maja w Katowicach.

EDUKACYJNY WYMIAR NAJNOWSZEJ KONFERENCJI JSW SiG.

26 maja odbyła się Konferencja „JSW – wydobywamy pokłady wiedzy, kompetencji i umiejętności” organizowana przez Spółkę JSW Szkolnie i Górnictwo wraz z Jastrzębską Spółką Węglową

EDUKACYJNY WYMIAR NAJNOWSZEJ KONFERENCJI JSW SiG.

„JSW – wydobywamy pokłady wiedzy, kompetencji i umiejętności” to tytuł konferencji, jaką Spółka JSW Szkolnie i Górnictwo wraz z Jastrzębską Spółką Węglową organizuje 26 maja w Katowicach, przy ulicy Paderewskiego 41.

Międzynarodowe Forum Społeczno-Ekonomiczne Kompetencje Przyszłości

18.05.2023 r w poznańskim WSHIU Akademia Nauk Stosowanych / WSHIU University odbyło się Międzynarodowe Forum Społeczno-Ekonomiczne - Kompetencje przyszłości.

Więcej aktualności