O firmie

Ikona BIP Ikona rodo Ikona Portal Pracownika Ikona Grupa JSW Edysk

Spółkę JSW Szkolenie i Górnictwo powołano w dniu 4 lutego 2014 roku jako spółkę zależną Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.

Od początku funkcjonowania głównym przedmiotem jej działania były szkolenia i kursy zawodowe. Prowadzone przez wykwalifikowanych wykładowców i instruktorów wewnętrznych oraz zewnętrznych, współpracujących z JSW SiG. 

Oferta firmy skierowana jest zarówno do pracowników podmiotów należących do Jastrzębskiej Spółki Węglowej, jak również do zainteresowanych spoza tej organizacji. 

Celem szkoleń jest podniesienie kwalifikacji na obecnie zajmowanych stanowiskach, ale także umożliwienie przekwalifikowania i podjęcia zatrudnienia na innym stanowisku pracy.

Serdecznie zachęcamy Państwa do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych, które są organizowane przy współpracy z Centrum Kształcenia AWANS w Katowicach. Kursy kierowane są nie tylko dla pracowników Grupy Kapitałowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. Mogą także uczestniczyć w nich osoby, które nie są zatrudnione w JSW S.A. Do czego serdecznie zapraszamy. 

Szczegóły są dostępne na stronie  www.ck-awans.com

Zapraszamy do obejrzenia filmu informacyjno-promocyjnego JSW Szkolenie i Górnictwo Sp. z o.o.

BUDUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ Z GRUPĄ KAPITAŁOWĄ JSW