Wydarzenie

Ikona BIP Ikona rodo Ikona Portal Pracownika Ikona Grupa JSW Edysk

Kondolencje

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi Mateusza Graniecznego - Dyrektora ds. Pracy.

Łącząc się w żalu i smutku, Rodzicom Grażynie i Markowi Graniecznym oraz Marlenie Rojek składamy najszczersze wyrazy współczucia. 

Współpracownicy, Zarząd i Rada Nadzorcza JSW Szkolenie i Górnictwo.

Inne aktualności

Wybory uzupełniające do Rady Nadzorczej w JSW S.A.

Dzięki zmianom w regulaminie od 2 lat wszyscy pracownicy GK JSW posiadają prawo udziału w wyborach i wyboru przedstawiciela załogi w składzie Rady Nadzorczej JSW S.A.

Zapytanie ofertowe dot. badań psychiatrycznych

W związku z organizacją badań psychiatrycznych w 2024 roku, poszukujemy podwykonawców na świadczenie przedmiotowych usług, zgodnie z dołączonym formularzem ofertowym. Zapraszamy do składania ofert.

Zapytanie ofertowe

JSW Szkolenie i Górnictwo Sp. z o.o. w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza do udziału w postępowaniu w formie zapytania ofertowego na usługę wydania publikacji dotyczącej konferencji „Wokół Górniczej Tożsamości”.

Zapytanie ofertowe dot. kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje pracownicze

W związku z organizacją szkoleń i kursów w 2024 roku, poszukujemy podwykonawców na świadczenie przedmiotowych usług, zgodnie z dołączonymi formularzami ofertowymi. Zapraszamy do składania ofert.

Życzenia na Nowy Rok

Z okazji zbliżającego się Nowego Roku, chcielibyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia w imieniu Zarządu JSW Szkolenie i Górnictwo, Dyrekcji oraz wszystkich Kierowników.

 

 

Oświadczenie

W związku z wpisem na portalu Facebook na stronie „WZZ Sierpień 80 JSW SiG” z dnia 27 grudnia tego roku dotyczącym mojej rzekomej wypowiedzi jakoby przedłużanie lub nieprzedłużanie umów z pracownikami następowało pod naciskiem jakichkolwiek związków zawodowych,…

Więcej aktualności